swietlica

Świetlica środowiskowa dla dzieci ze szkoły podstawowej

swietlica

Nasza świetlica jest ciepłym i przyjaznym miejscem dla dzieci i młodzieży, gdzie w godzinach popołudniowych mogą oni spędzić pożytecznie i przyjemnie czas. Uczestnicy świetlicy mają szansę realizowania zamierzeń oraz rozwijania zainteresowań i zdolności. Dzieci otrzymują także pomoc w odrabianiu prac domowych. Prowadzone zajęcia dostosowane są do potrzeb i oczekiwań uczestników. Na świetlicy realizowane są przede wszystkim zajęcia grupowe mające na celu wspieranie wszechstronnego rozwoju uczestników zajęć. Różnorodność zajęć plastycznych pozwala na poznanie nowych technik oraz poszerzenie posiadanych już umiejętności. Dzieci mają szansę pracować z komputerem, który nie ma już przed nimi żadnych tajemnic. Początkowa zabawa w teatr przekształciła się w prawdziwą przygodę i pracę ze sceną, która pomaga nabrać pewności siebie i od czasu do czasu stać się kimś zupełnie innym. Świetlica to nie tylko miejsce gdzie nawiązuje się przyjaźnie, ale to także miejsce gdzie każdy może liczyć na pomoc i wsparcie. Efekt wspólnie wykonywanych zdjęć robionych podczas różnych okazji i prac można zobaczyć tutaj.